Mělník » Ubytování

Ubytování

FS ČCE v Mělníku nabízí  dvoulůžkový pokoj v přízemí fary (Krombholcova 548, 276 01 Mělník, mapa zde)

Mělnický sbor nabízí možnost rekreačního ubytování v budově mělnické fary.

Farní sbor ČCE MĚLNÍK nabízí k rekreaci třílůžkový pokoj (navíc možnost 1 přistýlky) v budově fary, včetně koupelny s WC, připojení k internetu, k dispozici je sborová kuchyňka. Fara se nachází v centru města, v zahradě s hřištěm pro míčové hry, pískovištěm a skluzavkou pro děti. Možnost výletů např. do Kokořínského údolí, cyklostezky. Cena 200 Kč/za pokoj + 100 Kč/za osobu na noc, navíc poplatek za rekreanty dle místní vyhlášky. Zájemci nechť se obrátí na tel. 315 622 482 .

Fara a kostel jsou v centru města, v zahradě je hřiště pro míčové hry, pískoviště a skluzavka a houpačkou pro děti. Možnost pěších i cyklistických výletů např. do Kokořínského údolí.

- 16 Kč za osobu/noc - tzv. "vzdušné" (platí rekreanti ve věku od 18 do 69 let, tyto peníze odevzdáváme městu Mělník)

- děti do 3 let zdarma

Máte-li zájem, volejte na tel.: 721 587 302